Výrobek na bělení zubů Colgate Ultra Pen na pozadí modré scenérie.

    ZAŽIJTE TECHNOLOGII
ZÁŘIVÉHO
  ÚSMĚVU

Molecules

VĚDA O BĚLENÍ, KTEROU VÁM PŘINÁŠÍ EXPERTI COLGATE

Molecules

BEZPEČNÉ DOMÁCÍ BĚLENÍ

Molecules

NEABRAZIVNÍ BĚLENÍ VÝRAZNÝCH SKVRN

Molecules

KLINICKY PROKÁZÁNO

*Neilsen TP market, UK 2022.

Produkty na bělení zubů založené na vědeckých poznatcích

Tipy a triky pro udržení bílého úsměvu

Často kladené dotazy

Jak si mohu vybělit zuby doma?

Existuje mnoho různých způsobů, jak si doma vybělit zuby. Colgate Max White vám nabídne vše od zubních past až po bělicí LED světla. Pokud hledáte něco, co se snadno stane součástí vaší každodenní rutiny, vyzkoušejte bělící zubní pastu, jako je Colgate Max White Ultra, která vám zajistí bělejší zuby za pouhé 3 dny*, nebo Colgate Max White Ultimate, která zvrátí roky výrazných skvrn a zažloutnutí.

Pokud chcete svou stávající rutinu něčím obohatit, mohou pro vás být vhodné naše další bělicí řešení. Vyzkoušejte bělicí pero Colgate Max White Overnight, které odstraňuje 15 let staré skvrny**, zatímco spíte!

* Skvrny způsobené jídlem a nápoji ve srovnání se zubní pastou s fluoridem
** Skvrny způsobené jídlem a nápoji po 3 týdnech opakovaného používání.


Mohu si vybělit zuby přes noc?

Ano! Naše bělící pero Colgate Max White Overnight odstraňuje až 15 let staré skvrny*, pokud se používá podle návodu. Naše složení rychle zasychá a tvoří na zubech neviditelný film, který se přes noc snadno nesetře ani nerozpustí ve slinách. Můžete jej použít jako poslední krok své noční péče o ústní dutinu a nechat bělicí sérum pracovat, zatímco spíte.

*Skvrny způsobené jídlem a nápoji po 3 týdnech opakovaného používání.


Jak často si můžete bělit zuby?

Při používání produktů na bělení zubů obsahujících peroxid vodíku mohou někteří lidé pociťovat běžné vedlejší účinky, jako je citlivost nebo pálení. Hledejte bělicí produkty, které byly navrženy pro každodenní použití, jako jsou zubní pasty Colgate® Max White® nebo bělicí pero Colgate® Max White® Overnight. Pokud se u vás vyskytnou jakékoliv vedlejší účinky, je dobré se poradit se svým zubním lékařem.