Chraňte svůj úsměv se zubní pastou Colgate Total

Colgate Total

Colgate total
24hodinová aktivní ochrana celých úst

Zářivý úsměv snadno ochráníte se zubní pastou Colgate Total Original se silnější* 24hodinovou ochranou proti bakteriím v celých ústech. Naše zubní pasta Total vám přináší těchto 8 skvělých výhod pro kompletní ochranu.

*Vyšší redukce bakterií na zubech, jazyku, tvářích a dásních ve srovnání s fluoridovou zubní pastou, která neobsahuje látky napomáhající v boji proti bakteriím, při pravidelném používání 2x denně po dobu 4 týdnů.

Zubní kazy

Zubní plak

Dásně

Sklovina

Zubní kámen

Citlivost

Bělení

Svěží dech

Benefitú pro kompletní ochranu

Objevte řadu Colgate Total

 • Proč je důležité mít bakterie zubního plaku pod kontrolou?

  Udržovat bakteriální plak pod kontrolou je důležité, protože plak je hlavní příčinou zdravotních problémů v ústní dutině. Pokud se mu účinně nevěnujete, může vést ke vzniku zubního kazu, onemocnění dásní, zápachu z úst a dokonce ke ztrátě zubů. Abyste ho měli pod kontrolou, je důležité dodržovat správnou ústní hygienu, včetně čištění zubů dvakrát denně vysoce účinnou zubní pastou pomáhající v boji proti bakteriím, používání zubní nitě a pravidelných kontrol u zubního lékaře.

 • Proč je Colgate Total jiný?

  Colgate Total nabízí 8 skvělých výhod pro celou ústní dutinu, které poskytují až 24hodinovou aktivní ochranu*. Těchto 8 výhod bylo dokonce prokázáno v nejméně šesti publikovaných klinických studiích. Mezi prokázané výhody patří kontrola plaku, redukce zánětu dásní, redukce zubního kamene, svěží dech, ochrana skloviny, redukce citlivosti, bělení a ochrana zubního kazu. Výsledky těchto klinických studií ukazují, jak Colgate Total nabízí vynikající kontrolu plaku, když si s ním čistíte zuby 2× denně.

  *v porovnání s fluoridovou zubní pastou (1450 ppm), při opakovaném používání 2x denně po dobu 4 týdnů.

 • Jak funguje složení Colgate Total?

  Složení Colgate Total, včetně duálního složení se zinkem a argininem účinně pomáhá v boji proti bakteriím. Funguje těmito třemi způsoby: proniká do bakteriálního plaku, rozkládá ho pro snadnější odstranění a zabraňuje jeho opětovnému růstu. Výsledkem je 24hodinová ochrana celých úst*.

  *v porovnání s fluoridovou zubní pastou (1450 ppm), při opakovaném používání 2x denně po dobu 4 týdnů.