Championing a healthy planet

UDRŽITELNOST

Boj za zdravou

planetu pomocí

transparentnosti

Pro ochranu naší planety je zapotřebí inovativních opatření

V současnosti si mnohem více než kdy v minulosti uvědomujeme zranitelnost naší planety a potřebu vést zdravý život. Naše oddanost odpovědnosti za životní prostředí a zdraví lidí je motivací pro naše inovace v oblasti udržitelných obalů, zásobování produkty a používání bezpečných ingrediencí. A jdeme ještě o krok dále. Jsme zastáncem globálního snižování spotřeby vody a tvorby plastových odpadů.

recyclable toothpaste tube

UDRŽITELNOST

Recyklovatelná tuba od zubní pasty, první svého druhu

 

Bližší informace

Transparentnost v akci

Ohledně složení každého produktu Colgate jsme zcela transparentní. Čím více informací budete mít o našich složeních, ingrediencích a postupech zásobování, tím bezpečnější pocit budete mít, až produkty Colgate ponesete domů svým blízkým.

Vegan

Vhodné i pro vegany

Většina našich produktů je veganských a neobsahuje ingredience odvozené z živočišných zdrojů, vedlejší živočišné produkty ani podpůrné prostředky pro zpracování.

Gluten-free

Bez lepku

Naše produkty neobsahují lepek, který se nachází v pšenici, žitu a ječmeni.

 

Sugar-free

Bez obsahu cukru

Do našich produktů nepřidáváme cukr. Ke zlepšování chuťových vlastností používáme náhražky cukru nebo umělá a přirozená sladidla.

Responsibly Made

Zodpovědná výroba

Chráníme naše lidi i naši planetu. Naše výrobní závody po celém světě poskytují pracovníkům bezpečná pracoviště. Na naší cestě s cílem stát se bezodpadovou společností dosahujeme také významných pokroků v oblasti úspory energií a vody.

Další informace

Every ingredient we use is safe for you and your family

NAŠE SLOŽKY

Každá složka, kterou používáme, je bezpečná pro vás i vaši rodinu.

 

Další informace