Championing healthy smiles

DOSTUPNÁ ÚSTNÍ HYGIENA

Bojujeme
za zdravý úsměv

Aby si mohli lidé užívat zdravý úsměv, potřebují dostupnou péči

Představte si, že by měl každý k dispozici informace a pokyny, které jsou pro zachování zdravého úsměvu zapotřebí. Mohli bychom eliminovat tolik problémů ústní dutiny, kterým lze předcházet nebo je léčit. To je naše vize. Abychom ji mohli realizovat, snažíme se prostřednictvím našich produktů a tvorby vzdělávacích příležitostí zaměřených na tvorbu snadných a zdravých návyků zvyšovat úroveň zdraví ústní dutiny.

Naším budoucím cílem je nulový výskyt zubního kazu

Iniciativy společnosti Colgate usilují o zpřístupnění péče o ústní dutinu – od výuky zdravých návyků pro dutinu ústní pro dvě miliardy dětí do roku 2025 až po zpřístupnění správných postupů ústní hygieny.

Colgate Bright Smiles Bright Futures

2 MILIARDY SPOKOJENÝCH ÚSMĚVŮ

Colgate ZÁŘIVÝ ÚSMĚV,
ZÁŘIVÁ BUDOUCNOST

Program ZÁŘIVÝ ÚSMĚV, ZÁŘIVÁ BUDOUCNOST společnosti Colgate již 30 let poskytuje dětem po celém světě bezplatná zubní vyšetření a vzdělávání v oblasti ústní hygieny, aby jim pomáhal vytvořit si zdravé návyky, které je budou doprovázet po celý život. Díky vaší podpoře program dosáhl na více než jednu miliardu dětí. Nyní je naším cílem pomoci do roku 2025 další miliardě dětí.

Bližší informace

 

We're making oral care easier and more accessible

We are committed to making quality oral healthcare products and education easily accessible to more and more people across the globe. We want every person, regardless of needs or circumstances, to be fully equipped with the information and tools they need to keep improving their oral health every day.

Colgate Oral Care Center

Centrum ústní hygieny společnosti Colgate

Máte otázky ohledně péče o dutinu ústní? Umíme vám na ně odpovědět! Navštivte naši pravidelně aktualizovanou stránku Centra ústní hygieny, kde najdete užitečné články a videa. K dispozici budete mít vždy aktuální informace o nejnovějších doporučeních týkajících se rovnátek, zubů moudrosti a dalších témat, abyste se mohli v každé části života a v každém věku chránit před zdravotními problémy souvisejícími s dutinou ústní.

Navštivte Centrum ústní hygieny

Sustainable dental care products

UDRŽITELNOST

Boj za zdravou planetu pomocí transparentnosti

 

Další informace