Sparking optimism in everyone, every day

Naše poslání

Dodáváme optimismus

každému, každý den

Věříme, že si každý zaslouží budoucnost, nad kterou se bude moci usmívat.

Být ambasadorem optimismu znamená, že je naším závazkem přispívat ke zdravější planetě a každý den přinášet všem lidem zdravý úsměv.

Síla optimismu

Není snadné být vždy optimistický, ale když se pro tento přístup rozhodnete, může se stát účinným nástrojem pro pozitivní změnu ve vašem životě. Máme pro vás příběhy skutečných lidí, kteří našli odvahu se usmívat a pokračovat v práci, aby byl svět lepším místem pro život. Doufáme, že vás budou inspirovat, abyste udělali to samé!

Každému dáváme možnost stát se mistrem ústní hygieny.

Každý má právo na zářivý a bezproblémový úsměv. A proto jsme odhodláni zvyšovat po celém světě normy ústní hygieny. Ať už se jedná o budování zdravých návyků u dětí nebo získávání nových poznatků od odborníků, naším úkolem je zlepšovat zdraví ústní dutiny.

Usilujeme o snadno přístupnou zdravotní péči o zuby.

Po celém světě zavádíme průkopnické iniciativy, které dávají lidem přístup ke zdravotnickým informacím o ústní hygieně a prostředky, aby si mohli dopřát co nejzdravější úsměv.

Seznamte se s naší prací

Zářivější budoucnost pro naši planetu

Neustále hledáme lepší a udržitelnější způsoby výroby našich produktů a obalů, a to včetně možností snížení spotřeby umělé hmoty, vody a minimalizace tvorby odpadu. Koneckonců, zdravá planeta vykouzlí na tváři úsměv každému.

Bližší informace

FAQ Colgate recykovatelné tuby

UDRŽITELNOST

Recyklovatelná tuba od zubní pasty, první svého druhu

 

Bližší informace

Abyste věděli, co používáte

Informace o našich produktech, které si nosíte domů, sdělujeme zcela transparentně, ať už se jedná o veganská složení, výjimečné ingredience nebo suroviny pro udržitelné obaly.

Bližší informace

Dental experts

PŘEDSTAVUJEME NAŠE ODBORNÍKY

Tým, který pečuje o váš úsměv

Náš tým odborníků na zdravý úsměv zajišťuje, aby se vám dostávalo pouze toho nejlepšího – díky svým činnostem i produktům, které vyvíjí.

 

Poznat tým