Colgate Oral and Dental Health Resource Center

Inovativní zubní pasty, které vyčistí a rozzáří každý typ úsměvu.

Zubní pasty

Zubní kartáček pro každý typ úsměvu – navržen s důrazem na pohodlí a vynikající výsledky.

Zubní kartáčky

Díky výrobkům společnosti Colgate® pro děti je čištění zubů zábavné a stane se pro děti samozřejmostí.

Výrobky pro děti

Výrobky pro péči o ústní dutinu, které jsou dostupné výhradně u zubních lékařů.

Od zubního lékaře

Výrobky umožňující profesionální úroveň péče o ústní dutinu, dostupné bez předpisu.

Ústní vody a další výrobky

Péče o chrániče zubů

Jakmile je chránič zubů přizpůsoben vašemu chrupu, musíte se naučit o něj správně pečovat. Chránič zubů byste měli nosit jen při sportovním tréninku a utkáních. Do chrániče zubů nekousejte, protože byste mohli oslabit účinnost plastového nebo laminátového materiálu.

Váš zubní lékař by se měl ujistit, že chránič zubů nemá ostré hrany, které by mohly dráždit nebo poškodit dásně nebo vnitřní stranu tváří. Po každém použití chrániče zubů zkontrolujte, zda není poškozen. Pokud je chránič zubů poškozen, pořiďte si nový, aby vám nedráždil tkáň dásní. Chránič zubů vám déle vydrží, když se o něj budete správně starat.

Po použití byste měli chránič zubů omýt studenou vodou a zubním kartáčkem a pastou z něj odstranit bakterie, které se na něm během používání mohou usadit. Chránič zubů opláchněte a vložte do pouzdra; v něm jej nechejte při pokojové teplotě až do příštího tréninku nebo utkání. Choďte na pravidelné zubní prohlídky a proberte se svým zubním lékařem veškeré problémy nebo otázky týkající se používání chrániče zubů při sportu.


© 2009 Colgate-Palmolive Company

Colgate.com  |  Právní úprava  |  Zásady používání souborů cookie společnosti  |  Ochrana soukromí  |  Kontaktujte nás  |  Kariéra
© Colgate-Palmolive Company. Všechna práva vyhrazena.
Prohlížíte si stránky pro Českou republiku.