Palmolive Turkish Bath
THERMAL SPA

Palmolive Turkish Bath

Objevte okouzlující svůdnost starodávného Orientu ve Vaší sprše! Oddejte se unikátnímu složení z extraktů z eukalyptu a máku. Vaše kůže bude revitalizovaná a Vaše smysly ožijí díky požitku z domácích lázní!

Více produktů Palmolive Thermal Spa

Užívejte si koupel

Horká koupel nejen že uvolní Vaše svaly, ale také uklidní Vaši mysl a odbourá stres všedního dne. Pokud ji navíc zkombinujete s některým z tipů pro domácí lázně z této řady, pomůže Vám plně relaxovat a pozitivně se naladit.

Objevte více tipů pro domácí lázně v řadě Palmolive Ayurituel. Objevte více tipů pro domácí lázně v řadě Palmolive Aromatherapy. Tip pro domácí lázně

Zelená

Zelená má uklidňující efekt, který navozuje mentální a fyzickou relaxaci a podporuje pocity míru, harmonie či bezpečí. Dodává duši pozitivní vibrace a probouzí touhu k novým objevům. Zelená barva je považována za zdroj kreativity, kdy má například místnost se zelenými zdmi osvěžující a oživující účinky.

Terapie pomocí barev

Svět vůní

0bjevte vůni Palmolive Turkish Bath

Nechte se obklopit uklidňující přírodní vůní prolínající se s hlubokými podtóny dřeva. Svěží přírodní vůně oživí Vaše smysly během sprchování!

Svět vůní