Palmolive Beauty Soft
THERMAL SPA

Palmolive Beauty Soft

Objevte požitek z lázeňské procedúry ve Vaší sprše! Nechte se hýčkat unikátním složením ze sladkého pomerančového oleje a extraktu z mořského řešetláku. Vaše kůže bude oživená a rozzářená díky požitku z domácích lázní!

Více produktů Palmolive Thermal Spa

Zvolte si svoji chvíli relaxace

Ranní koupel nejen že osvěží Vaše tělo a mysl, ale také Vás připraví na nastávající den. Koupel večer či během dne Vám zase pomůže relaxovat, odbourat stres a podpořit klidný spánek.

Objevte více tipů pro domácí lázně v řadě Palmolive Ayurituel. Objevte více tipů pro domácí lázně v řadě Palmolive Aromatherapy. Tip pro domácí lázně

Růžová

Odstíny růžové Vám pomohou být soucitnými a přemýšlivými ve vztazích k druhým. Růžová představuje starostlivou stránku přírody a pomáhá k vytvoření milujícího a starostlivého přístupu. Broskvová je považovaná za ženskou barvu, která je jemná a velkorysá. Použitím broskvové barvy během dne můžete pozitivně ovlivnit způsob, jakým jednáte s lidmi a jak Vás naopak vidí oni.

Terapie pomocí barev

Svět vůní

Objevte vůni Palmolive Beauty Soft

Osvěžující koktejl z citrusů a šťavnatého ovoce prolínající se s pečujícími složkami pro potěšení Vaší mysli a těla. Zářivá a radostná vůně bude hýčkat Vaše smysly během sprchování!

Svět vůní