Palmolive Absolute Relax
AROMA THERAPY

Palmolive Absolute Relax

Zasněte se ve Vaší sprše s Palmolive Aromatherapy Absolute Relax! Objevte vůni relaxace během blaženého prožitku ze sprchování s uklidňující vůní esenciálních olejů z Ylang Ylang a extraktem z kosatce!

Více produktů Palmolive Aromatherapy

Pusťte si hudbu k relaxaci

Čím více se obklopíte pozitivní hudbou vhodnou k relaxaci, tím intenzivněji bude Vaše mysl a tělo uvolněné. Poslouchejte proto během sprchování či koupele hudbu, která Vás co nejvíce uklidňuje. Vhodná je například klasická hudba či hudba přírodního původu jako zvuk mořských vln či ty z tropického pralesa.

Objevte více tipů pro domácí lázně v řadě Palmolive Ayurituel. Objevte více tipů pro domácí lázně v řadě Palmolive Thermal Spa. Tip pro domácí lázně

Fialová

Fialová je barvou luxusu a relaxace. Má mnoho schopností včetně zmírnění emocionálního stresu či povzbuzení hlubokého rozjímaní či meditace. Fialová také značí smysl pro duševno;podporuje kreativitu a zvedá náladu.

Terapie pomocí barev

Svět vůní

Objevte vůně Palmolive Absolute Relax

Aromatická harmonie prolínajících se květinových vůni Ylang Ylang a jemné levandule navozuje relaxaci Vašich smyslů. Uklidněte Vaše smysly symfonií květinových a aromatických vůní během koupele!

Svět vůní